Kezdőlap > Hírek > 2011/2012. tanév > Gyógyulj meg Zoli!
Gyógyulj meg Zoli! PDF Nyomtatás E-mail
2012. április 21. szombat, 08:54

„Gyógyulj meg Zoli!” címmel a szentgotthárdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 12. B osztályos diákjai jótékonysági estet szerveztünk április 13-án este a szentgotthárdi színházban.

Az osztálytársunknak, egy rábafüzesi fiúnak akartunk segíteni, aki néhány hónapja szembesült azzal a ténnyel, hogy egy súlyos betegséggel, a rákkal kell megküzdenie. Ahogy a családot, úgy minket is lesújtott a hír. Mindannyiunk életében fordulópont következett be, de főként a család élete változott hatalmasat egyik napról a másikra, és is kiadásaik megsokszorozódtak. Ezért döntöttünk úgy, hogy mindent meg fogunk tenni azért, hogy társunk minél előbb meggyógyuljon, s visszatérjen közénk. Több célt tűztünk ki magunk elé, amelyeket sikerült is megvalósítanunk. Az egyik cél volt ennek az estnek a megszervezése is, amelyre lázasan készülődtünk. Izgultunk, hogy minden jól sikerüljön. Osztálytársaimmal nagyon örültünk, hogy a szentgotthárdi fúvószenekar, az Enjoy Tánc- és Sportegyesület, a Széchenyi Általános Iskola tanulói, a Zaporozsec együttes, dr. Szecsei Nagy Klára a nemes cél érdekében vállalták a fellépést. Köszönjük önzetlen segítségüket!
Köszönjük a támogatást mindazoknak, akik jelen voltak, s azoknak, akik nem tudtak eljönni, de bármilyen módon hozzájárultak az est sikeréhez. Kiderült, hogy Szentgotthárd és térsége ismét össze tudott fogni: A vártnál sokkal jobban zártuk az estét, a belépők árából és a becsületkasszából egy nagyon szép összeget tudtunk átnyújtani Zoli édesanyjának. Reméljük, hogy ez a példamutató összefogás meghozza gyümölcsét, s hamarosan újra együtt izgulhatunk – de már az iskolában – a felelések, dolgozatok miatt.
Ha valaki nem tudott eljönni, de szeretné támogatni a családot, az alábbi OTP-számlára várjuk az adományokat: 11773470-00594581-00000000. A szentgotthárdi OTP-bankban személyesen is lehet befizetést teljesíteni erre a számlaszámra. A számlatulajdonos neve: Takács Zoltán.

Zakocs Martina 12.b